18 grudnia 2012

JAMES MAY I JEGO WSPANIAŁE MASZYNY - eBook za 9,90zł (-50% Taniej)

JAMES MAY i Jego Wspaniałe Maszyny
eBook za 9.90zł (-50% Taniej)
i czytnik eBooków Onyx Boox A62S Evolution do zdobycia!

Dzisiaj w promocji - Czas na Ebooki Polacy (Część II) kolejny bestseller w bardzo atrakcyjnej cenie oraz możliwość wygrania Czytnika Onyx od Nexto.


Dzisiejszy Bestseller za 9.90 zł

James May i jego wspaniałe maszyny (ebook)

Ocena LubimyCzytac.pl:  7,0/10
Oszczędność do wersji papierowej: -10,00zł 

Strona Promocji - Okazja Dnia (Promocja)

Fascynująca i zabawna książka słynnego prezentera Top Gear – Jamesa Maya! Lekki styl, mnóstwo anegdot i ciekawostek, 63 zdjęcia z błyskotliwymi komentarzami Autora.

Ile powinna kosztować podróż na Księżyc w obie strony? Który samochód zasługuje na miano najbardziej nowatorskiego w historii? Czy zanim nadeszły lata pięćdziesiąte, istniały nastolatki? A jeśli nie, to kto ich wymyślił? I dlaczego pewne wynalazki – na przykład sterowiec lub theremin – nie pozostały z nami na dłużej?
Słynny prezenter programu Top Gear, pasjonat techniki, a zwłaszcza wszelkich nowinek i wynalazków, odpowiada na te i wiele innych intrygujących pytań. W niezwykle wciągający, a przy tym lekki i zabawny sposób przedstawia zapierające dech w piersiach dzieje symboli zeszłego stulecia: samochodu, komputera, lotów kosmicznych, syntetyków, przeszczepów i wielu innych.


Ślepe uliczki nieprzemyślanych koncepcji, wojna formatów, wizjonerstwo wynalazców początku wieku, momenty przełomowe odkryć – to wszystko znajdziecie w tej fascynującej i okraszonej sporą dawką humoru książce Jamesa Maya!


Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety. Możliwość pobrania innych formatów (MOBI) z poziomu Biblioteki (dla zarejestrowanych).

Pobierz powyższego eBooka za 9.90zł na stronie: Okazji Dnia
i walcz o Czytnik eBooków

Brak komentarzy: