2 listopada 2011

CMENTARZ w PRADZE - Umberto Eco - AudioBook (Pobierz)


Cmentarz w Pradze - Umberto Eco
już na Mp3 (Audiobook)


Cmentarz w Pradze to powieść kryminalno-szpiegowska, której akcja rozgrywa się w XIX wieku. Jej bohaterem jest Simone Simonini, cyniczny fałszerz świadczący usługi wywiadom wielu krajów. Obsesyjny antysemita. Nienawidzi również jezuitów, masonów i.. kobiet.

Eco opisuje jego historię odwołując się do najlepszych wzorów XIX-wiecznej powieści przygodowej – mamy więc wartką akcję (fałszerstwa, spiski i zamachy), ciekawą intrygę o zaskakującym rozwiązaniu, a wszystko opowiedziane barwnym, potoczystym językiem.

Cmentarz w Pradze to książka dla każdego!

Posłuchaj Audiobooka - "Cmentarz w Pradze" - Umberto Eco---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LINKI : Cmentarz w Pradze - Audiobook - Pobierz książkę audio mp3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 komentarz:

Dawid pisze...

To w takim razie na pewno powieść kryminalno-szpiegowska to coś dla mnie. Lubię czytać, lubię oglądać tego typu filmy czy seriale. Do samego końca tak naprawdę nie wiadomo jak się sprawa rozstrzygnie. Chyba od czasów gliniarza i prokuratora tak mnie wciągnęła taka tematyka właśnie. Wręcz jak znalazłem sklep z artykułami szpiegowskimi to zacząłem się zastanawiać czy nie przeprowadzić małego śledztwa w mojej rodzinie, mamy taki dość niejasny temat dotyczący jednej osoby i warto byłoby ją nieco skontrolować. Nawet moja siostra zastanawia się nad wynajęciem detektywa.