29 października 2011

GRA O TRON - George R.R Martin (EBOOK) - 20% Taniej!

GRA O TRON - Ebook (20% Taniej!)

Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Bestsellerowa powieść mistrza fantastyki George'a R.R. Martina "Gra o Tron" jest już dostępna na stronach księgarni E-NEXTO - i to 20% taniej.

Gra o Tron, to ponad milion sprzedanych egzemplarzy książki na całym świecie oraz miliony widzów ekranizacji - serialu wyświetlanego w HBO. Powieść powala czytelnika swoim rozmachem, a przedstawiony świat jest tak szczegółowo opisany, że można niemalże odczuć wyświetlający się przed oczyma film. Gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom fantasy. Jest to obowiązkowa lektura obok klasyki takiej jak „Władca Pierścieni" oraz sagi o Wiedźminie.

Zamów "Gra o Tron" - za jedyne 49,00 39,20 zł.*

Książka jest w formacie EPUB, który zezwala na odczyt na PC, czytnikach e-booków, telefonach i tabletach. Rabat ważny od 28.10 do 30.10. Aby wykorzystać zniżkę, zastosuj kod got20 w koszyku.

Opis ebooka

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam... Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.

George R.R. Martin jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Pisze wolno i raczej niewiele, aczkolwiek każda jego książka spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem czytelników i krytyki.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LINKI:

Gra o Tron - ebook - Pobierz e-Książkę!
Gra o Tron - darmowy fragment - Pobierz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brak komentarzy: