27 września 2010

Z Nexto.pl dookoła Świata - Promocja!

Z Nexto.pl Dookoła Świata - Promocja (15% Taniej)

4 bestsellery 15% taniej!

Wykorzystaj kod -15%:
SDT15
na poniższe publikacje!

Oferta ważna do
30 września 2010Czy lubisz podróżować? Czy lubisz zwiedzać najróżniejsze zakątki naszego kraju oraz świata? Czy z przyjemnością czytasz i słuchasz publikacji na ten temat?

Tak naprawdę, to każdy z nas, w głębi duszy, pragnie podróżować. Dzisiaj, 27 września, obchodzony jest Światowy Dzień Turystyki i właśnie z tej okazji przygotowaliśmy ekskluzywną 4-dniową promocję "Z Nexto.pl dookoła świata" gdzie udzielamy 15 % rabatu na poniższe pozycje.

Wybraliśmy 4 wyśmienite publikacje, polecane przez naszych klientów jako wartościowe pozycje dla każdego - czy to biernego marzyciela-podróżnika czy też doświadczonego jak Tony Halik :)

Przenieś się z Beatą Pawlikowską do niebezpiecznej Gwatemali. Z Marzeną Filipczak przemierz kilometry przez Indie, Borneo, Malezję, Tajlandię, Kambodżę i Wietnam. Z Patrykiem Garkowskim przejedź się po Europie zwiedzając jej najpiękniejsze miejsca oraz poznaj niezwykłe "sekrety" jakie kryje Polska...

Aby skorzystać z rabatu 15% na poniższe pozycje wpisz kod SDT15 w koszyku podczas składania zamówienia.
Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

Średnia ocena: 5/5Blondynka, jaguar i tajemnica majów - audiobook

tylko teraz
33,91 zł 39,90zł
Zamów

Kolejna, zapierająca dech w piersiach opowieść polskiej podróżniczki Beaty Pawlikowskiej. Tym razem autorka udaje się do najdalszych zakątków Imperium Majów. W pogoni za Kryształowymi Czaszkami, Atlantydą i kalendarzem Majów, przemierza Gwatemalę.

Jej samotna wędrówka prowadzi przez Rzekę Skorpionów, Dom Ognia, Lodu, Ciemności i Ostrzy, przez Jaskinię Nietoperzy i Krainę Strachu zwaną Xibalba, by doprowadzić ostatecznie do… celu.

W podróży bywa tak samo jak w życiu – pisze Beata Pawlikowska. - Czasem wyruszasz w drogę, mając jasno określony cel, a kiedy tam dotrzesz, okazuje się, że wcale nie wiedziałeś dokąd tak naprawdę zmierzasz.

Zanim kupisz tego audiobooka, możesz przesłuchać obszernego darmowego fragmentu, który znajduje się tutaj.

A co o publikacji myślą klienci?

"Od czasu "przeczytania" (...) tej książki stałem się fanem pani Beaty Pawlikowskiej. Chyba najfajniejsze w tej książce jest to że czyta ją pani Beata - robi to w tak rewelacyjnych sposób że nie sposób się od niej oderwać. (...)" - Grześ (ocena: 5/5)

"Beata Pawlikowska jak zwykle w najlepszym wydaniu. Polecam wszystkim tęskniącym za podróżami i przygodą." - Marta Zander (ocena: 5/5)

Zamów audiobooka 15% taniej klikając tutaj.

Zamów także 15% taniej...


"Jadę sobie" - pozycja NIE TYLKO dla kobiet! Zamów teraz 15% taniej!

Średnia ocena: 5/5Nagrodzona podczas 55 Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie za „najlepszą książkę podróżniczą 2009 roku”.

W audiobooku tym głos Marii Peszek uprzyjemni poznawanie podróży po Azji autorki Marzeny Filipczak. W czasie swojego półrocznego pobytu przejeżdża przez Indie, Borneo, Malezję, Tajlandię, Kambodżę i Wietnam. Opisuje ludzi spotkanych na swojej drodze, miejsca, środki komunikacji, hotele, restauracje, ruchliwe bazary. Wiernie sprawozdaje to co zauważa przez zabrudzone szyby zdezelowanych autobusów. Nie wybrała ona wszystkich atrakcyjnych miejsc turystycznych, gdyż nie to było jej celem. Jeżeli coś ją zainteresowało – zostawała na dłużej.

„Jadę sobie” jest opowieścią o tym, że jeśli się chce, wszystko można i że najtrudniej jest podjąć decyzję, a potem wszystko dobrze toczy się samo.

A co o publikacji myślą klienci?

"Wspaniała lektura na długą jazdę samochodem. Szybko zabiera nas z codziennej szarugi do kolorowych krajobrazów Azji. Polecam wszystkim - nie tylko paniom." - Marta Zander (ocena: 5/5)

Autorka bestsellerowej serii "Nad rozlewiskiem" Małgorzata Kalicińska o książce:

"Najkrócej o książce Marzenny Filipczak? „W przeciągu, w pociągu i na drągu”. Znakomicie się czyta, bo to właściwie spełnienie marzenia niejednego, niejednej z nas, żeby świat odległy o setki kilometrów obejrzeć od podszewki, a nie od strony zorganizowanej i uładzonej wycieczki. Wiele odwagi trzeba żeby tak „iść, sobie iść w stronę słońca”, zachwycając się innością, walcząc z zagrożeniami, lękiem, obrzydzeniem czy upałem, a przy tym zachować znakomity nastrój i mieć bystre oko obserwatora."

25,41 zł 29,90 zł
ZamówOdkryj Najpiękniejsze Stolice w Europie

Najpiękniejsze stolice w Europie to publikacja zawierająca subiektywny wybór miast europejskich, które, zdaniem Autora, warte są zobaczenia. Patryk Daniel Garkowski stworzył własną Listę Najpiękniejszych Stolic.

Jego e-book jest przesycony ciekawostkami, informacjami i nowinkami. Młody wiekiem Autor stworzył dojrzałą publikację, do której warto zajrzeć nie tylko wybierając się w podróż po Europie. Pozycja idealna dla wszystkich miłośników geografii, Europy oraz uczniów poszukujących materiałów naukowych do swoich prac.

7,65 zł 9,00 zł
ZamówOdkryj 150 Polskich najpiękniejszych miejsc

Wybraliśmy 150 największych atrakcji Polski, żebyś miał wybór i nie musiał się ograniczać. Powstał unikalny przewodnik, dzięki któremu stworzysz własne trasy po najpiękniejszych zamkach, pałacach, muzeach, kościołach, skarbach przyrody i zabytkach techniki.
Poznasz miejsca popularne i zupełnie nieodwiedzane, rozrywkowe i zachęcające do wyciszenia się, leżące za miedzą i położone w najdzikszych zakątkach kraju. W dwa wolne dni zobaczysz tylko kilka miejsc, w 50 weekendów – zwiedzisz całą Polskę.

34,00 zł 40,00 zł
Zamów
================================================================

Brak komentarzy: