23 sierpnia 2010

AudioPodręczniki (75% TANIEJ) - obecnie najtaniej w Internecie!

WYPRZEDAŻ e-Podręczników
(polski, historia, biologia) audiobooki - 75% TANIEJ!

Kończą si wakacje, Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, dlatego dla uczniów liceum i gimnazjum przygotowaliśmy specjalną ofertę na podręczniki w formie plików mp3. Udostępniamy najpopularniejsze e-podręczniki (audiobooki - książki audio) w zestawach tematycznych na wyjątkowych warunkach - nawet 75% taniej! (niż ich odpowiedniki na płytach CD). Pamiętaj u nas nie płacisz za wysyłkę, jak w innych sklepach internetowych.

To obecnie najtańsze podręczniki audio w internecie.


Możesz już teraz zamówić następujące pakiety audio podręczników: Zobacz szczegóły promocji.

Język polski
Słuchając zestawu poznasz m.in. zagadnienia dotyczące dwudziestolecia międzywojennego, młodej polski, oświecenia, pozytywizmu, renesansu, baroku, romantyzmu, starożytności, średniowiecza i współczesności. Dodatkowo znajdziesz także przykładowe prezentacje maturalne.
Kompletny zestaw do nauki - języka polskiego (audiobooki mp3) - Zobacz szczegóły

Biologia
Poznasz zagadnienia związane z budową człowieka, rozmnażaniem, narządami zmysłów, budową i działaniem neuronu, transportem gazów, ewolucjozniźmie, genetyce, metabolizmie, komórkach. Dowiesz się także o strunowcach i tkankach zwierzęcych bezkręgowców, anatomii i fizjologii roślin. Pełny zakres wiadomości dla gimnazjalistów oraz licealistów.
Kompletny zestaw do nauki - biologii (audiobooki mp3) - Zobacz szczegóły

Historia
Zestaw to kompendium wiedzy o starożytności, średniowieczu, ale także kompendium o Rzeczpospolitej Obojga Narodów w XVII Wieku, Polsce Piastów, Jagiellonów i dziejach powszechnych, i historii Polski od XVIII do XX wieku.
Kompletny zestaw do nauki - historii (audiobooki mp3) - Zobacz szczegóły


Zobacz ile możesz zaoszczędzić kupując kompletne zestawy do nauki: Tak chcę oszczędzać!


Brak komentarzy: