6 lipca 2010

Kto zabija najsłynniejszych amerykańskich pisarzy - Audiobook (20% Taniej) - OKAZJA DNIA

OKAZJA DNIA
Kto zabija najsławniejszych amerykańskich pisarzy - R. Kaplow
Audiobook 20% Taniej!

Co mają wspólnego autorzy bestsellerów: Sue Grafton, Danielle Steel i Tom Clancy? Wszystkich zamordowano w okrutny sposób, nawiązujący do ich własnych książek. Przerażony Stephen King, przekonany, że będzie następną ofiarą, opuszcza pilnie strzeżoną twierdzę w Bangor, aby odkryć, "Kto zabija najsławniejszych amerykańskich pisarzy?".

Brawurowa satyra na słynnych autorów, ich bestsellery, wydawców i na... oszołomionych czytelników! Z dnia na dzień świat traci ulubionych pisarzy. W przerażających okolicznościach giną m.in.: Danielle Steel, Sue Grafton i Tom Clancy. Następny na tajemniczej liście jest sam Stephen King... Kto i dlaczego ich zabija? Każdy rozdział napisany jest w stylu kolejnej ofiary, a na drodze do zaskakującego finału spotykamy wiele innych sław, jak Anne Bancroft, Steve Martin i Gerard Depardieu. Błyskotliwa "czarna komedia" z "drugim dnem".

Zwariowana czarna komedia czytana przez Adama Ferencego. Aktor wykorzystuje tu cały swój talent, wcielając się w najróżniejszych bohaterów, od ponurego Kinga po słodką Steel.Robert Kaplow - Wydawniwctwo: Świat Książki (audiobook - 6 godz 55 min)

Data publikacji: 01.03.2010 - Adam Ferency

Uwaga - Tylko do 12 lipca 2010r otrzymasz :
Audiobooka - Kto zabija najsłynniejszych amerykańskich pisarzy (20% Taniej)
Cena: 19.12 zł zamiast 23,90 zł

Oszczędzaj: Wejdź na stronę Okazji Dnia i zamów Książkę audio najtaniej w Sieci
OKAZJA DNIA

Chcesz otrzymywać bieżące informacje o wyprzedażach i promocjach...?
zapisz się do klubu Nexpresso


Brak komentarzy: