24 czerwca 2010

ERYNIE - Marek Krajewski (ebook) - 20% Taniej (Pobierz)

Nowa seria mistrza polskiego kryminału Marka Krajewskiego.
Zemsta silniejsza niż miłość.


We Lwowie wybuchła panika. Żadne dziecko nie może już być bezpieczne. W maju 1939 roku w strasznych męczarniach ginie mały chłopiec. Zbrodnia jest potworna. Kim będzie następna ofiara? Całe miasto liczy na pomoc komisarza Edwarda Popielskiego. Jednak komisarz nie chce przyjąć sprawy. Nie tym razem. Nie wie jeszcze, że został do tego wybrany. Przez mordercę. Przez Erynie, boginie zemsty. Przez przeznaczenie.


Widmo zbliżającej się wojny, pogromy i paraliżujący strach rządzą Lwowem, tylko jego przestępczy świat wciąż żyje według własnych reguł. Każdy w nim zna Popielskiego i jego przydomek. Ostatnia rzecz, na którą by się zgodzili, to współpraca ze słynnym „Łysym”. Ale „Łysy” ma inne plany... Miasto przesiąknięte zbrodnią przesłonił cień bogiń zemsty. Wszyscy pogrążą się w jego mroku na wiele, wiele lat.Marek Krajewski - Wydawniwctwo ZNAK (ebook - 272 strony) - Data publikacji: 01.05.2010

Uwaga - Tylko do 20 lipca 2010r otrzymasz
Bestseller M. Krajewskiego - ERYNIE (20% Taniej)

Kliknij tutaj albo wpisz kod erynie20 przy składaniu zamówienia i odkryj mrożącą krew w żyłach historię kryminalną, której nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Brak komentarzy: