5 stycznia 2010

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA PO ANGIELSKU - Poradnik PDF (ebook)


ROZMOWA KWALIFIKACYJNA PO ANGIELSKU - PORADNIK (ebook)

Księgarnia E-NEXTO przedstawia poradnik Anny Piekarczyk w formacie PDF (ebook)

Szukasz Pracy...?? Musisz przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim z nowym pracodawcą...? Mamy dla Ciebie wyjątkowy poradnik, w którym znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz najlepsze z możliwych odpowiedzi.

Dlaczego warto skorzystać z poradnika Anny Piekarczyk -
"Rozmowa Kwalifikacyjna z pracodawca po angielsku"
...??

Dowiesz się, jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poznaj przykładowe pytania oraz sensowne odpowiedzi. Pytania mogą mieć różną formę. Jednak w 90% rozmów pojawią się pytania zawarte w tej książce. Poznaj również podchwytliwe pytania i dowiedz się jak sobie z nimi poradzić. Oddawana w Wasze ręce niniejsza publikacja adresowana jest praktycznie do wszystkich, którzy pragną podjąć pracę nie tylko za granicą, ale i w Polsce na stanowisku gdzie wymagana jest znajomość języka angielskiego. Coraz częściej pracodawcy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne w języku angielskim. Warto więc dobrze się do nich przygotować. Podczas rozmowy rekruterzy zwracają szczególną uwagę na zakres słownictwa (głównie słownictwa specjalistycznego) oraz umiejętność komunikowania się w języku obcym. W naszej książce skoncentrowaliśmy się na najczęściej zadawanych pytaniach podczas rozmów kwalifikacyjnych. Z książki mogą również korzystać pracodawcy, aby dowiedzieć się jakie pytania zadawać, a jakich unikać. Ponadto, książka przedstawia gotowe odpowiedzi, przydatne zwroty i wyrażenia. Wszystko po to, aby przygotowanie się do rozmowy było maksymalnie uproszczone. Jeśli jeszcze nie wiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, ta książka z pewnością okaże się niezbędnym materiałem językowym.

Zamów poradnik teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego ebooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tej lektury. A wszystko to z gwarancją najniższej ceny i bez jakichkolwiek opłat związanych z przesyłką.


Linki:
Kategoria: Języki Obce
Eprofess

Pełna wersja - Rozmowa Kwalifikacyjna po Angielsku - POBIERZ (ebook - PDF)
Darmowy Fragment - POBIERZ za Darmo


Brak komentarzy: