3 września 2009

Zaoszczędzisz ponad 200 zł miesięcznie - zobacz jak to możliwe...?


Jestem przekonany, że przydałoby Ci się dodatkowe 200, 500 albo nawet 1000 zł w portfelu co miesiąc ... Chcesz wiedzieć, jak je zdobyć?
W tym tygodniu mamy dla Ciebie propozycję
zakupu PAKIETU 4 książek, z których dowiesz się: Jak zarządzać budżetem domowym, aby na koniec miesiąca było w portfelu kilkaset złotych więcej? (zobacz szczegóły >>)


Udowodnimy Ci, że te pieniądze już masz, tylko musisz odkryć, gdzie one są. Aby przekonać Ciebie do tej niezwykle ważnej inwestycji przygotowaliśmy specjalną promocję. Zamiast 126,57 zł za 4 książki zapłacisz teraz tylko 49,90 zł oraz
dodatkowo otrzymasz książkę
„Sztuka zdobywania pieniędzy” GRATIS.

W PAKIECIE znajdziesz sprawdzone i skuteczne sposoby na odnalezienie we własnym domowym budżecie, miesięcznie co najmniej kilkuset dodatkowych złotych. Na co przeznaczysz te pieniądze to Twoja sprawa. Możesz je odłożyć lub zainwestować, nie podejmując żadnej dodatkowej pracy i nie zwiększając swoich dotychczasowych zarobków ani o złotówkę!

Oto książki wchodzące w skład pakietu:

Okładka Okładka Okładka Okładka


Budżet do mowy pod ostrzałem
Cały sekret polega na poznaniu praw, które rządzą finansami, również domowymi. W tej książce są one opisane w prosty i praktyczny sposób, dzięki czemu już po pierwszym miesiącu zauważysz, że na Twoim koncie zostaje kilkaset złotych więcej!

Inteligentne oszczędzanie
Czy zdajesz sobie sprawę, ile pieniędzy co miesiąc umyka Ci z portfela? Nie przez wzrost cen, czy inne czynniki od Cieb ie niezależne Wszystkiemu winne są Twoje złe nawyki! Inteligentne oszczędzanie, to sposób na to, aby oszczędzać tam, gdzie jest to korzystne, nie obniżając swojej stopy życiowej ani o jotę.
Finanse dla każdego
Jest również wiele sposobów na lokowanie własnych pieniędzy. Problem w tym, że to, czego dowiadujesz się z reklam lokat bankowych, czy funduszy inwestycyjnych ma niewiele wspólnego z tym, co się sta nie gdy powierzysz im swoje pieniądze. Aby się przed tym skutecznie bronić, musisz nauczyć się jak policzyć faktyczne zyski oraz jak wykorzystywać te oferty do własnych celów.
Sztuka zdobywania pieniędzy (GRATIS)
Są pewne ogólne prawidła, dotyczące naszych pieniędzy, które być może znasz, ale ich nie stosujesz. Nie stosujesz ich tylko dlatego, iż nie zdajesz sobie sprawy z ich siły i tego, co możesz dzięki nim osiągnąć. Sztuka zdobywania pieniędzy jest banalnie prosta i nie wymaga żadnych wyrzeczeń. Wystarczy nie popełniać błędów, które wielu przed Tobą popełniło.

Jak widzisz nie są to żadne „magiczne sposoby” oferowane przez wszelkiej maści analityków i speców, tylko proste codzienne czynności, które mogą Ci przynieść zysk, którego sobie nawet nie wyobrażasz!

Pierwsze 3 e-książki nie są nowościami i można je kupić od dawna, tyle że do tej pory kosztowały aż 126,57 zł.

Teraz możesz je mieć za jedyne 49,90 zł,
a Sztukę zdobywania pieniędzy dostaniesz GRATIS!

To nie są zwykłe publikacje i nie traktuj ich proszę, jako kolejny wydatek na coś, co warto mieć. Z tego, że kupisz te 4 e-książki nic nie wyniknie – najważniejsze aby wprowadzić przedstawione w nich metody w życie i stosować się do nich! Potraktuj je jako prawdopodobnie najważniejszą inwestycję w Twoim życiu, która pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o jakichkolwiek problemach finansowych.

Brak komentarzy: