17 lipca 2009

Masz czas do 29 lipca... aby otrzymać od nas kryminał na mp3 - zupełnie Za Darmo!

Przeczytaj do końca tego newsa a dowiesz się:
- Jak zdobyć dowolny kryminał na mp3 zupełnie za darmo

http://e-nexto.com.pl/grafika/mailing/kryminal1.jpg

Wyobraź sobie że jesteś na wyjeździe pod namiotem lub na campingu. Grupka znajomych, łono natury i spokój. Najprzyjemniejsze pola campingowe często leżą nad jeziorami, lub w głębokich lasach - z dala od zgiełku miasta i ruchliwych dróg. Wprost wymarzony urlop! Tylko co zrobisz gdy po 2-3 dniach ta sielanka Cię zwyczajnie znudzi?

W Księgarni E-NEXTO proponujemy Ci wypoczynek z drrreszczykiem - spróbuj przeżyć Lato z Kryminałem! Do każdego zamówienia za minimum 50zł otrzymasz od nas 1 kryminał na mp3 gratis! Czytaj dalej, a poznasz szczegóły...

Wyjeżdżając na wakacje, szczególnie takie z plecakiem, ważna jest każda rzecz i każde miejsce w bagażu. Nie możesz wziąć ze sobą zbyt dużo, żeby plecak nie był za ciężki. Naszych kryminałów i innych publikacji cyfrowych możesz wziąć dowolną ilość - nie będą ważyć więcej niż Twój odtwarzacz mp3, czy karta pamięci w telefonie komórkowym!

Nasze kryminały na mp3 dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć w trakcie urlopu, w podróży, wieczorem przy ognisku ze znajomymi czy nawet po dniu pełnym słodkiego lenistwa. Z powodzeniem zastąpią Ci tradycyjną książkę, czy emocjonujący film. Dzięki kryminałom w wersji audio poczujesz dreszcz emocji na własnej skórze - dokładnie tak, jakby samemu uczestniczyć w przedstawianych przez lektora wydarzeniach...

Złóz zamówienie za minimum 50zł i odbierz kryminał na mp3 Gratis!

Tylko do 29 lipca masz niepowtarzalną okazję zdobyć jeden z naszych kryminałów całkowicie za darmo! Złóż zamówienie na dowolne cyfrowe publikacje z naszej oferty – możesz zamówić, co tylko chcesz! Jedynym warunkiem jest to, aby wartość Twojego zamówienia wyniosła min. 50 zł. Każde takie zamówienie nagrodzimy kodem uprawniającym do pobrania dowolnego kryminału na mp3 całkowicie za darmo!

Zobacz, jakie kryminały na mp3 mamy do wyboru – każdy z nich możesz mieć Gratis!

http://e-nexto.com.pl/grafika/mailing/lista_kryminal.PNG

Oczywiście kod na darmowy kryminał wysyłamy w zamian za każde 50 zł wydane w trakcie trwania promocji!
Jeśli wydasz jednorazowo np. 100 zł – otrzymasz kody do pobrania 2 darmowych kryminałów itd.
Sprawdź - masz czas tylko do 29 lipca!

Liczą się zamówienia na dowolne publikacje – e-booki audiobooki i e-prasę, za minimum 50zł


Brak komentarzy: