1 czerwca 2009

Złote Myśli chcą rozdać PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH - zobacz w jaki sposób.

Złote Myśli chcą rozdać PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH - zobacz w jaki sposób.

Tylko teraz - Pięciokrotny zwrot z inwestycji - Zdobywaj punkty i otrzymuj za nie książki, bez wyjmowania pieniędzy z portfela!

Dzięki Złotemu Klubowi, który jest formą unikatowego programu lojalnościowego, możesz za darmo lub po dużo niższej cenie zdobywać kolejne publikacje. Wystarczy, że za zamówienie zapłacisz Złotymi Punktami (co to są Złote Punkty?), które gromadzą Ci się przy każdym zakupie.

UWAGA: Tylko do końca maja 15 czerwca 2009 roku na uczestnictwie w Złotym Klubie zyskasz pięciokrotnie! znaczy to, że kupując dowolną publikację i będąc zarejestrowanym w Złotym Klubie (darmowa rejestracja), 50% ceny tej publikacji oddamy Ci w Złotych Punktach!

Przeczytaj więcej o tej szalonej promocji.

***

Zobacz co jeszcze zyskasz, należąc do Złotego Klubu:

- bonus za darmową rejestrację (ebook "Bliżej sukcesu")
- Złote Punkty, które wymieniasz na kolejne publikacje
- promocje i rabaty dla Klubowiczów
- dostęp do zamówionych ebooków poprzez panel z każdego miejsca na świecie
- możliwość wystawienia opinii o przeczytanych publikacjach

» Zarejestruj się za darmo i korzystaj!


Bliżej Sukcesu

Odbierz darmowego ebooka

Jeśli zarejestrujesz się już teraz, otrzymasz specjalny prezent, dzięki któremu dowiesz się w jaki sposób być bliżej sukcesu. Ten ebook, to ponad 180 stron niezwykle wartościowej wiedzy wybranej z najlepszych publikacji Złotych Myśli. Rejestrując się, otrzymasz zupełnie za darmo przedsmak tego, co czeka Cię w Złotych Myślach. To może być początek bardzo istotnych zmian w Twoim życiu.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ
Brak komentarzy: