2 czerwca 2009

WSZYSTKIE KURSY MP3 - z rabatem nawet 20% - tylko do 15 czerwca!

WSZYSTKIE KURSY MP3 - z rabatem nawet 20% - tylko do 15 czerwca!

Księgarnia E-NEXTO przedstawia promocję na wszystkie dostępne kursy języków obcych oraz obcojęzycznych książek audio w formacie Mp3 - dodatkowo dla 100 pierwszych osób dodatkowe gratisy w sumie łącznej wartości ponad 6000 zł - ucz się języków obcych TANIO i SKUTECZNIE...

http://e-nexto.com.pl/grafika/promocje/kurs-mp3-audiobooki_ccj.png

Czy wiesz, że 92% pracodawców uzależnia wysokość wynagrodzenia dla przyszłego pracownika od znajomości przynajmniej jednego języka obcego? W dodatku osoby znające co najmniej dwa języki obce zarabiają średnio o 23% więcej niż ich współpracownicy na podobnych stanowiskach, znający tylko jeden język lub wcale.

Psycholodzy udowodnili również, że szlifując regularnie swoje umiejętności językowe czujemy się bardziej pewni siebie w sytuacjach zawodowych i towarzyskich. Znajomość języków powoduje, że dostrzegamy szersze perspektywy w wielu dziedzinach naszego życia, a na świat patrzymy bardziej optymistycznie.

Ciekaw jestem, jak w tym świetle miewa się Twoja znajomość języków – masz powody do zadowolenia?

Jeśli nie – teraz masz szansę wreszcie coś z tym zrobić! Tylko do 15 czerwca, im więcej kursów i publikacji językowych zamówisz tym mniej za nie zapłacisz, a pierwsze 100 osób otrzyma prezenty o całkowitej wartości ponad 6000 złotych - Sprawdź!

W Księgarni E-NEXTO znajdziesz ponad 4000 kursów mp3 i publikacji do samodzielnej nauki dowolnego języka obcego – wygodnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie! Naucz się wreszcie języka, który próbujesz opanować od tak dawna – koniec z wymówkami!

Nawet 20% zniżki na zakupy + prezenty warte 60,70 PLN - Sprawdź!

http://e-nexto.com.pl/grafika/promocje/kurs-mp3-audiobooki_rabat.png

Pierwsze 100 osób, które złożą zamówienie w ramach promocji, skorzysta na tym podwójnie! Do rozdania ZA DARMO mamy prezenty o wartości ponad 6000 tysięcy złotych!

* 100 kursów języka angielskiego online od serwisu Slownictwo.pl, wartych 39 PLN każdy,
* 100 premierowych e-książek "Cała prawda o nauce języka angielskiego"
od wydawnictwa Złote Myśli, wartych 21,70 PLN każda.

Ta książka miała swoją premierę niecały tydzień temu –
Ty możesz mieć ją za darmo już dziś!

Nie czekaj – kup dowolne kursy językowe lub obcojęzyczne książki na mp3 z rabatem do 20% i zgarnij prezenty za ponad 6000 zł, zanim zrobią to inni!
Tylko do 15 czerwca!

http://e-nexto.com.pl/grafika/promocje/kurs-mp3-audiobooki_zamow.png


Brak komentarzy: