17 kwietnia 2009

Dzień ziemi - Kup cyforowe publikacje z EKOrabatem - 15%

Pokaż, że jesteś EKO. Używaj cyfrowych publikacji Kupuj cyfrowe publikacje z rabatem 15% i pomóż chronić nasze środowisko naturalne
Czy wiesz, że używając cyfrowych publikacji możesz zaoszczędzić ponad 17 drzew, 1500 litrów ropy naftowej i ok. 5,6 kWh energii co roku? A ile można by zaoszczędzić, gdyby Twoi znajomi również używali cyfrowych publikacji?                 Właśnie dlatego chcemy przekonać Ciebie i miliony naszych klientów do częstszego korzystania z cyfrowych publikacji – ekologicznej formy dostępu do wiedzy i codziennych wiadomości prasowych.                 Do 27 kwietnia możesz zrobić ekozakupy ze specjalnym 15% ekorabatem na wszystkie produkty na Nexto.pl i w sklepach sieci Nextranet.
Pokaż, że jesteś EKO - wybieraj spośród 5500 cyfrowych publikacji!

Ojciec Chrzestny
Ojciec Chrzestny na mp3

"Ojciec chrzestny", jedna z największych powieści XX wieku, sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy i zasłużenie okrzyknięta została mianem arcydzieła.

Oszczędzasz 17,89zł i ok. 2l ropy naftowej
Kup teraz


Gazeta Wyborcza
Gazeta Wyborcza - prenumerata roczna w wersji PDF

"Gazeta Wyborcza" jest największą opiniotwórczą gazetą w Polsce.
Cieszy się uznaniem czytelników w kraju i za granicą. W ekologicznej wersji cyfrowej znajdziesz codziennie dokładnie tą samą treść, co w wydaniu papierowym.

Oszczędzasz 200zł oraz 52kg papieru
Kup teraz


Bogać się kiedy śpisz
Bogać się kiedy śpisz w wersji PDF

Jak stać się dwa razy lepszym – w czymkolwiek tylko chcesz – w ciągu jednej nocy?
Ta e-książka zawiera nie tylko odpowiedź na to pytanie, ale dokładną instrukcję wyjaśniającą krok po kroku jak stać się człowiekiem bogatym... poprzez sen.

Oszczędzasz 23zł oraz 1,5kg papieru
Kup teraz

Brak komentarzy: