8 marca 2009

DZIEŃ KOBIET - Mamy dla Ciebie wyjątkowe życzenia i wspaniały prezent.

=================================================
Dzisiaj Dzień Kobiet
Mam dla Ciebie Wyjątkowe życzenia i wspaniały prezent!

=================================================
Witam Cię serdecznie, Czytelniczko, w tym wyjątkowym dniu.

Zastanawiam się czy lubisz otrzymywać komplementy i dostawać prezenty? Jeśli tak właśnie jest, w imieniu Złotych Myśli, chciałbym Ci ofiarować jedno i drugie.
Przeczytaj dalej...

Osobiście uważam, że tak powinno być na co dzień, a nie tylko w Dzień Kobiet. Niemniej, jest to na pewno świetny pretekst, aby pokazać wszystkim Paniom, jak bardzo nam, mężczyznom, na Was zależy, mimo że czasem jesteśmy burakami i nic do nas nie dociera, i zachowujemy się jak zimne dranie. ;-)

Wejdź tutaj, aby zobaczyć jaką niespodziankę
przygotowaliśmy dla Ciebie.

Dla naszych stałych Czytelniczek przygotowaliśmy coś wyjątkowego z tej okazji. Nie będą to zwykłe życzenia, ale coś więcej. Coś, po zobaczeniu czego, będziesz miała masę pozytywnej energii do końca dnia i poczujesz się naprawdę wyjątkowo.


Mogę Ci zdradzić, że przygotowaliśmy specjalny prezent, w postaci pełnej wersji publikacji "Mężczyzna od A do Z" dla Ciebie. To prezent o wartości 24,70 zł. Ty otrzymasz go za darmo, jeśli wejdziesz tutaj. Przyznam, że to trochę egoistyczne, bo dzięki tej publikacji będziesz mogła naprawdę zrozumieć mężczyzn i ich czasem irracjonalne zachowania, więc my też na tym skorzystamy, mam nadzieję. ;-)

Acha - prezent będzie dostępny tylko i wyłącznie do poniedziałku. Autor zezwolił tylko na taką krótką akcję, bo wie, że jego publikacja jest po prostu bardzo wartościowa (swoją drogą, napisał już kolejną, o której możesz poczytać tutaj).

Brak komentarzy: