5 lutego 2009

WALENTYNKI - WSPANIAŁE PREZENTY DLA NIEJ I DLA NIEGO (EBOOKI)


WALENTYNKI - WSPANIAŁE PREZENTY DLA NIEJ I DLA NIEGO!

Dlaczego chcemy Ci dać 2 książki za darmo, a 6 innych 0 30% taniej...?

Z powodu święta zakochanych.


Nie wiem jakie myśli przywołują w Tobie Walentynki. Mi się kojarzą z sukcesem. Nie, nie dlatego, że przez czytanie publikacji Złotych Myśli wszystko mi się tak kojarzy :)


Raczej dlatego, że bez miłości trudno mówić o prawdziwym szczęściu czy sukcesie. A Walentynki są przecież świętem ludzi
szczęśliwych.

Z tej okazji wybraliśmy 6 książek, które pomogą Ci zrobić krok dalej, ku satysfakcjonującemu związkowi o jakim marzysz. Bo przecież nie tylko życie zawodowe się liczy.

Złote Myśli otwierają miesiąc relacji międzyludzkich.

Walentynkowa promocja polega na tym, że do końca lutego, 6 publikacji elektronicznych jest tańszych aż o 30% i do każdego zamówienia dowolnej z tych prezentowanych publikacji dodajemy GRATIS dwa kolejne ebooki:

Zobacz, co możesz zdobyć o 30% taniej:

Dla Kobiet Dla Mężczyzn


Oto, publikacje, które możesz kupić o 30% taniej:

1. Chcesz całkowicie oczarować wybraną kobietę?

Mamy dla Ciebie poradnik uwodzenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak poznać i uwieść kobietę w te Walentynki, albo też przygotować niezapomnianą randkę dla swojej partnerki – oto okazja dla Ciebie. Jeżeli gdzieś jeszcze w Tobie tkwią jakiekolwiek obawy, które powstrzymują Cię przed wyjściem naprzeciw kobiecie Twoich marzeń, to teraz łatwo się ich pozbędziesz.

Zobacz, jak uwieść każdą kobietę. Kliknij teraz.


Stara cena: 21,70 zł Nowa cena: 15,00 zł


2. Jak raz na zawsze pozbyć się nieśmiałości?

Brakuje Ci odwagi, by podejść do kobiety i umówić się z nią na randkę?

„Nieśmiałość – jak się jej pozbyć?” prezentuje kilkadziesiąt sprawdzonych metod na przezwyciężanie nieśmiałości. Autor książki, który sam miał ten problem, pomoże Ci przełamać Twoją nieśmiałość, sposobami, których skuteczności sam się przekonał.

Sprawdź, jak pokonać nieśmiałość: Kliknij teraz.


Stara cena: 19,97 zł Nowa cena: 13,90 zł


3.
Brakuje Ci odwagi, by podejść do kobiety i umówić się z nią na randkę?

W jaki sposób, każdy przeciętny mężczyzna może zdobyć najpiękniejszą, najinteligentniejszą, najbardziej interesującą i rozrywkową kobietę, jaką tylko spotka?
Książka, która udowadnia niezwykłą tezę: Zdobywanie pięknych kobiet to taka sama umiejętność jak pisanie czy jeżdżenie samochodem.

To naprawdę jest możliwe i potwierdzają to setki mężczyzn, którzy zmienili się z nieatrakcyjnych, nudnych dla kobiet gości w uwodzicielsko pociągających mężczyzn, którymi kobiety są instynktownie zainteresowane.

Zresztą sam zobacz: Kliknij teraz.
Stara cena: 37,00 zł Nowa cena: 25,90 zł

4. Jak za pomocą odpowiednich słów wywołać w kobiecie podniecenie?

Jeśli chcesz nauczyć się praktycznych, szybkich i skutecznych technik wywołujących w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie... w takim przypadku ta książka jest dla Ciebie.

Aby wykorzystywać to, czego Cię ta książka nauczy, nie potrzebujesz urody, młodości ani pieniędzy. Nie potrzebujesz limuzyny, prywatnego odrzutowca, ciała wyczynowego pływaka ani twarzy gwiazdy filmowej. Wszystko, czego potrzebujesz, to głośne wypowiadanie odpowiednich słów.


Stara cena: 37,00 zł Nowa cena: 25,90 zł

Chcesz poznać słowa, które za każdym razem wzbudzą kobiece pożądanie? Kliknij teraz.


5. Czy Ty też chcesz być sprytną kobietą, która potrafi stworzyć szczęśliwy związek?

NOWOŚĆ! Premiera rewelacyjnej książki, w której autorka (będąca w szczęśliwym związku 10 lat) pomoże Ci udoskonalić relację z Twoim partnerem.

Prawda jest taka: to kobieta w dużej mierze odpowiada za to, jaki jest jej mężczyzna. Jeśli jest on niezdarą, który nie potrafi nic zrobić w domu, to najprawdopodobniej dzieje się to dlatego, że Ty nie potrafisz go we „właściwy”, sprytny sposób zaangażować w życie domowe.

Czy nie lepiej by było samej go przekonać do tego, aby zrobił to co ty chcesz po prostu stosując do tego odpowiednie taktyki i sposoby?

Przekonaj się sama, co może zdziałać sprytna kobieta: Kliknij teraz.

Stara cena: 21,90 zł Nowa cena: 15,00 zł


6. Jak owinąć mężczyznę wokół palca i udoskonalić swój związek, wykorzystując znajomość męskiej psychiki?


Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaskając Cię po twarzy budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi Ci jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie, mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie jak często Cię przytula i głaska, mówiąc jaką wspaniałą jesteś kobietą. Wyobraź sobie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście o jakim zawsze marzyłaś.

Już nie musisz sobie tego wyobrażać. Sięgnij po to Kliknij teraz.

Stara cena: 24,90 zł Nowa cena: 17,00 zł


PS. Komu najlepiej się powodzi? Temu, kto jest szczęśliwy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Tu masz praktyczne porady na temat budowania satysfakcjonujących związków. Zapewne nie potrzebujesz ich wszystkich, dlatego wybierz te, które są dla Ciebie najbardziej cenne.


Brak komentarzy: