13 lutego 2009

OKAZJA DNIA - PAKIET WALENTYNKOWY - Nowa promocja stała w e-neXto


OKAZJA DNIA - PAKIET WALNTYNKOWY


W tym tygodniu pod nazwą "OKAZJA DNIA" - wystartowała kolejna promocja stała w naszej e-księgarni.

Warto codziennie odwiedzać księgarnię e-neXto - każdego dnia mamy dla Ciebie nową okazję dnia. Wybieramy najlepsze produkty z naszego asortymentu i... oferujemy je na specjalnych warunkach, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Każdego dnia inny tytuł możesz mieć jeszcze taniej i cieszyć się nim tuż po zakupie.

Okazja dnia jest ograniczona czasowo, a dodatkowo w promocji dostępnych jest tylko określona liczba egzemplarzy. Dzięki wbudowanemu w stronę licznikowi zawsze widzisz, czy masz jeszcze szansę na skorzystanie z okazji dnia.

Osoby, które nie chcą przegapić interesujących ich promocji, mogą zapisać się na specjalny newsletter, w którym informujemy o okazjach dotyczących konkretnych kategorii produktowych - e-prasy, e-książek, książek audio.

Produkty, które oferujemy w ramach okazji dnia to najlepsze produkty, m.in. najwyżej oceniane przez naszych Użytkowników. Przy ich zakupie obowiązuje 100% Gwarancja Satysfakcji. Dzięki niej możesz zawsze zwrócić proukt, który nie spełnia Twoich oczekiwań.

Przekonaj się, jaką okazję dnia przygotowaliśmy dziś. - kliknij lub czytaj dalej...


Hearts

Tylko do 12.02 w ramach Okazji dnia - możesz nabyć Pakiet Walentynkowy
na wyjątkowych warunkach - 25% TANIEJ

.... ODWIEDŹ STRONĘ OKAZJI DNIA ....


Brak komentarzy: