6 lutego 2009

LIST OTWARTY PREZESA NetPress Digital Sp. Z o.o. - NIESPODZIANKA


LIST OTWARTY PREZESA NetPress Digital Sp. Z o.o. -
plus NIESPODZIANKA


Witam serdecznie,

4 lata temu narodził się pomysł - marzenie utworzenia największego w Polsce serwisu internetowego z publikacjami w wersji elektronicznej. Zakładając sklep chcieliśmy, aby każdy miał szybki dostęp do tysięcy audiobooków, czasopism, książek w nowoczesnej, elektronicznej formie.

Wiedzieliśmy, że formaty elektroniczne to przyszłość. Chcieliśmy stworzyć serwis, który w automatyczny sposób błyskawicznie prześle pliki Klientom, w wygodnych formatach, po najniższych cenach, który będzie w 100% bezpieczny dla Użytkowników...

Obecnie mamy największy w Polsce serwis z cyfrowymi publikacjami, oferując swoim Klientom ponad 5000 książek audio, ebooków, e-prasy. Nasze marzenie w dużej mierze się spełniło. Cieszymy się, że to właśnie my tworzyliśmy coś z niczego, przecieraliśmy szlaki, wytyczaliśmy kierunki, proponowaliśmy rozwiązania, które dzisiaj inni kopiują, bo stały się obowiązującymi standardami.

Kiedy jeszcze 4 lata temu ktoś by powiedział, że naszą platformę będzie odwiedzało w sumie ponad 290 tys. osób miesięcznie, że nawiążemy współpracę z ponad 100 wydawnictwami polskimi i z zagranicy to powiedziałbym, że to mało realne, wręcz niemożliwe.

Wszystko co udało nam się osiągnąć jest nie tylko moim osobistym sukcesem, ale także wspaniałego zespołu ludzi, z którymi codziennie współpracuję. Wszyscy po prostu wierzymy w to, że cyfrowe publikacje, takie jak audiobooki, ebooki oraz e-prasa staną się bardziej popularne niż ich fizyczne odpowiedniki. Stale wzrastająca rzesza Wielbicieli i Klientów utwierdza nas w tym przekonaniu i daje wielką siłę do dalszej wytężonej pracy.

Dla tych, co jeszcze się wahają mamy 100% gwarancję satysfakcji oraz wyjątkowy prezent, podziękowanie za to, że jesteś z nami (kliknij, aby poznać szczegóły).

Dla 40 tysięcy naszych dotychczasowych Klientów, zalety kupowania w ramach naszego systemu są bardzo jasne:

  • najlepsza treść
  • w najlepszej cenie
  • dostępna w 5 minut po zakupie

Jeszcze nigdy dostęp do wiedzy, rozrywki nie był tak tani i tak szybki. Ma to ogromne znaczenie w dobie kryzysu gospodarczego, w czasach, w których musimy patrzeć na każdą wydaną złotówkę. W czasach w których czas to pieniądz.

Dziękuję Wam wszystkim, ze jesteście z nami.


Zapraszam do zakupów

Bartłomiej Roszkowski
prezes zarządu

ps. dla wszystkich, którzy czytają mój list mam wyjątkowo miłą niespodziankę, tylko do poniedziałku, do 09.02.2009, 25% rabatu na dowolną książkę do słuchania. Najlepsza literatura, tysiące materiałów do nauki języków obcych, wszystko w jednym miejscu. Wystarczy podczas zakupów wykorzystać ten kod:

list_ceok4PpI

Kliknij tutaj i wybierz ofertę dla siebie.


Brak komentarzy: