4 grudnia 2008

KLASYKA LITERATURY DLA MŁODZIEŻY w pakiecie - (audiobook - mp3)


KLASYKA LITERATURY DLA MŁODZIEŻY w pakiecie - (audiobook - mp3)

Księgarnia E-NEXTO - przedstawia bajki do słuchania dla dzieci i młodzieży w formacie Mp3 (audiobook) - W PAKIECIE TANIEJ!

Pakiet zawiera książki należące do kanonu literatury młodzieżowej:
1. Alicja w Krainie Czarów – Lewis Carroll
2. Alicja po drugiej stronie Lustra – Lewis Carroll
3. W 80 dni dookoła świata – Juliusz Verne

„Alicja w Krainie Czarów”
Dziwny i niezwykły świat, jaki został wykreowany przez Lewisa Carrolla, fascynuje nie tylko dzieci ale i dorosłych. Przygody Alicji pobudzają wyobraźnię, kształtują wrażliwość i zaskakują. Od pierwszego wydania w 1865 r. książka cieszy się niesłabnącą popularnością. Nagranie obejmuje pełny tekst w doskonałym tłumaczeniu Roberta Stillera. Publikację wyróżnia wspaniała, miejscami zabawna, interpretacja aktora Michała Kuli. Wspólne rodzinne słuchanie „Alicji w Krainie Czarów” pozwoli Wam na czerpanie radości z obcowania z klasyczną literaturą.
Autor: Lewis Carroll
Tłumaczenie: Robert Stiller
Czyta: Michał Kula
Czas nagrania: 3 godz. 32 min.

„W 80 dni dookoła świata”
Ekscentryczny gentelman Fileas Fogg podejmuje zakład i zamierza okrążyć kulę ziemską w 80 dni. Jego podróż pełna jest niesamowitych przygód i zwrotów akcji. Fogg wraz z wiernym towarzyszem Obieżyświatem ścigając się z czasem wykorzystują wszystkie środki transportu dostępne w XIX wieku. Nagranie obejmuje pełny tekst najpopularniejszej i najzabawniejszej powieści Juliusza Verne’a w tłumaczeniu Zbigniewa Florczaka. Atutem nagrania jest interpretacja aktorska Marka Ślosarskiego.

Autor: Juliusz Verne
Tłumaczenie: Zbigniew Florczak
Czyta: Marek Ślosarski
Czas nagrania: 7 godz. 14 min.

„Alicja po drugiej stronie Lustra”
Kontynuacja przygód Alicji autorstwa Lewisa Carrolla, po raz pierwszy wydana w 1871 r. Rzeczywistość, w jakiej znajduje się Alicja po drugiej stronie lustra, wymyka się wszelkim schematom i regułom. Alicja podczas swojej wędrówki rozgrywa bardzo dziwną partię szachów… Nagranie obejmuje pełny tekst książki w doskonałym tłumaczeniu Roberta Stillera. Książkę czyta Michał Kula, aktor teatralny i filmowy, dzięki jego interpretacji przygody Alicji bawią i fascynują.

Autor: Lewis Carroll
Tłumaczenie: Robert Stiller
Czyta: Michał Kula
Czas nagrania: 3 godz. 56 min.


Brak komentarzy: