26 listopada 2008

KONKURS ŚWIĄTECZNY - Wybierz prezent dla bliskich wygraj nagrody!

KONKURS ŚWIĄTECZNY - Wybierz prezent dla bliskich wygraj nagrody!

KONKURS - Wygraj dostęp do ponad 296 publikacji
elektronicznych o łącznej wartości ponad 6851,81 zł!Prawdziwy Prezent

Spraw bliskim prawdziwy prezent i otrzymaj WIECZNY dostęp do wszystkich publikacji Złotych Myśli.

Takiej promocji w Złotych Myślach jeszcze nie było. Wśród wszystkich osób, które wezmą udział w naszej świątecznej akcji z prawdziwymi prezentami i kupią bliskim chociaż jeden prezent, wylosujemy 10 osób, które po odpowiedzi na proste pytanie, otrzymają status Złotego Klienta naszego Wydawnictwa i będą zamawiać publikacje elektroniczne w Złotych Myślach zupełnie za darmo.

Zasady konkursu są niezwykle proste
(regulamin, 25.11.2008):

  • Każda osoba, która w okresie od 17 listopada do 24 grudnia 2008 roku, zamówi i opłaci dowolny pakiet świąteczny, promowany na stronie: prawdziwe prezenty, weźmie udział w losowaniu. (UWAGA: w losowaniu biorą udział wszystkie osoby, które zakupiły jakikolwiek pakiet, nawet przed ogłoszeniem tego konkursu).
  • Nagrodą główną jest status Złotego Klienta Wydawnictwa Złote Myśli, który upoważniać będzie do zamawiania za darmo, wszystkich publikacji elektronicznych wydanych przez Wydawnictwo Złote Myśli zarówno w przeszłości jak i przyszłości.
  • Losowanie 10 zwycięzców odbędzie się w dniu 5 stycznia 2009 roku. Każda z wylosowanych osób będzie musiała odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe związane z Wydawnictwem Złote Myśli. Warunkiem niezbędnym otrzymania nagrody będzie rejestracja (darmowa) w Złotym Klubie.
  • Zwycięzcy otrzymają specjalny kod przypisany do konta klubowego. Kod ten umożliwi składanie zamówień na dowolne publikacje elektroniczne za darmo.
  • UWAGA: W przypadku nadużyć polegających na wykorzystaniu kodu Złotego Klienta przez osoby trzecie, kod zostanie zablokowany, a status Złotego Klienta odebrany.

Wystarczy, że kupisz bliskim prawdziwy prezent ze Złotych Myśli, a nie dość, że pokażesz im jak bardzo zależy Ci na ich sukcesie, to jeszcze będziesz mieć dużą szansę, aby stać się Złotym Klientem i czerpać za darmo wiedzę z naszych publikacji. Pomóż innym odnieść sukces w życiu. My pomożemy Tobie.

Kliknij tutaj zamów prezenty dla swoich bliskich
i weź udział w świątecznym konkursie!

Brak komentarzy: