31 października 2008

KURSY JĘZYKOWE NA MP3 (audioBooki) - rewolucja w nauce.


KURSY JĘZYKOWE NA MP3 (audioBooki) - rewolucja w nauce.

Od pewnego czasu coraz więcej w internecie można znaleźć tzw. cyfrowych produktów. Da się również zauważyć, że wśród nich największą popularność zdobywają sobie książki audio, czyli do słuchania, nie czytania.

Wśród nich z kolei coraz liczniejszą grupę stanowią książki do nauki języków
Zdecydowanie warto się nimi bliżej zainteresować. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ta forma może w niedługim czasie wyprzeć „tradycyjną” formę nauki języków obcych w ogóle – nie tylko angielskiego.


Dotychczas każdy, kto chciał uczyć się jakiegokolwiek języka obcego był niemal skazany na jedną ze szkół językowych. Koszt takiego kursu, w zależności od języka i stopnia zaawansowania to co najmniej kilkaset złotych za semestr. Jest to nie lada wydatkiem, jeśli chcielibyśmy nauczyć się 2 lub 3 języków, przynajmniej w stopniu podstawowym.
Dla ambitnych tańszym wyjściem była samodzielna nauka z podręczników językowych, co jednak przynosi różne efekty i raczej nie jest wyjściem dla początkujących. Szczególnie istotna jest tu kwestia wymowy, której nie sposób opanować bez pomocy lektora.

Tak czy inaczej, bez względu na język, jakiego chcielibyśmy się uczyć, byliśmy skazani na 2 możliwości:
kurs językowy – dający duże prawdopodobieństwo zadowalających efektów, jednak pochłaniający sporo czasu i funduszy, naukę z podręczników – o wiele tańszą, lecz nie gwarantującą sukcesu i poprawnej wymowy.


Okładka Okładka Okładka Okładka Okładka

W tym właśnie miejscu z pomocą przychodzą nam kursy językowe na mp3, które łączą zalety obydwu form nauki, jednocześnie eliminując ich wady 
Kursy audio do nauki języków obcych, które można znaleźć choćby na stronach naszej
Księgarnii E-NEXTO są przede wszystkim skuteczne, ponieważ oprócz ćwiczeń, jak w tradycyjnej książce, możemy słuchać i ćwiczyć poprawna wymowę wraz z lektorem.

Po drugie takie książki audio zazwyczaj są tanie, bo kosztują w granicach 20-30 zł, czyli jeszcze mniej od „tradycyjnych” podręczników (jak wiadomo ich ceny zaczynają się od 40-50 zł).

Po trzecie wreszcie, podobnie jak inne produkty cyfrowe są dostępne w formie „do pobrania”, więc można ich używać zaraz po zakupie. Format mp3 zaś umożliwia używanie ich i naukę wybranego języka w dowolnym miejscu i czasie – np. w podróży, jadąc samochodem, czy w trakcie codziennych obowiązków.

Co ciekawe, wśród kursów dostępnych w tej formie znajdują się nie tylko najpopularniejsze języki, jak wszechobecny angielski, czy niemiecki, ale również... grecki, norweski, a nawet chiński


Okładka Okładka Okładka Okładka Okładka

Wydawnictwa : | EDGARD | DIM - Nauka i multimedia |

Z czystym sumieniem i gwarancją satysfakcji, zarówno początkującym jak i zaawansowanym można polecić te kursy na mp3, tym bardziej, że wszystkie kursy audio (mp3) dostępne na stronach
Księgarni E-NEXTO dostępne są 5% taniej dla każdego zarejestrowanego użytkownika w ekskluzywnym Klubie NexPresso

Naprawdę warto zainteresować się tą formą nauki języków obcych – zarówno dla utrwalenia ich znajomości, jak i rozpoczynając naukę, poszerzając w ten sposób swoje umiejętności o kolejny język – szybko, tanio, a przede wszystkim skutecznie...

Pobierz darmowe fragmenty: | Angielski podstawowy | Bussines English |

Najpopularniejsze wśród czytelników AudioBooki do nauki języków obcych.
Opinie czytelników

„Książki audio zainteresowały mnie bo dają mi możliwość uczenia się języka w drodze do pracy, podróży, etc., tak jakby przy okazji. Poza tym nie tracę kontaktu z językiem, którego się uczę - nie zabierają wiele miejsca. Maria

„Kursy językowe na mp3 to dla mnie przede wszystkim oszczędność czasu. Preferuje ten sposób nauki, bo dużo podróżuję, a dzięki słuchaniu i ćwiczeniu wymowy czas który poświęcam na przejazdy jest podwójnie spożytkowany :) Gorąco polecam kursy na mp3 także z punktu widzenia własnego budżetu. Cyfrowe publikacje są tańsze...za tą sama kwotę, którą przeznaczałem miesięcznie na materiały do nauki tylko 1 języka, jestem w stanie nauczyć się kilku :) Roman
„Rewelacja! Audiobooki językowe to strzał w 10, ponieważ dużo podróżuję po świecie, przez co umilają mi czas podróży. Mogę do woli powtarzać słówka i ćwiczenia, a do tego są zawsze pod ręką. Dzięki nim potrafię się dogadać już w 4 językach. Pozdrawiam Magda

========================================================
Świetnym uzupełnieniem kursów audio są dostępne poradniki i e-podręczniki.
Poniższe 3 publikacje, które rekomendujemy, są niezwykle uniwersalne, gdyż pokazują,
w jaki sposób można nauczyć się praktycznie dowolnego języka obcego. Publikacje te zawierają szereg przetestowanych i skutecznych technik pamięciowych, wyselekcjonowanych specjalnie pod kątem nauki języków, dzięki którym nauka stanie się o wiele prostsza i przyjemniejsza.

Jak opanować dowolny język obcy Szybka nauka języków obcych Techniki pamięciowe
========================================================
Ponadto przygotowaliśmy także bestsellery do nauki języka angielskiego, który cieszy się największą popularnością. Szczerze polecamy te publikacje wszystkim tym, którzy chcą uczyć się języka na miarę XXI wieku – nowocześnie i przede wszystkim skutecznie.

e-Rozmówki. Język angielski. Angielski w 1 miesiąc Angielskie formuły konwersacyjne

Na zakończenie chciałbym chciałbym podzielić się z Tobą spostrzeżeniami na temat kreatywnych sposobów nauki języków obcych.
O zaletach kursów audio oraz podręczników wspomniałem wcześniej, na zakończenie poznaj dodatkowo rady Adriana Kołodzieja na szybsze i skuteczniejsze przyswajanie i utrwalanie wiedzy zdobytej dzięki kursom mp3.

1. Zacznij słuchać audycji radiowych w języku angielskim.
Pewnych czynności jak słuchanie, ze zrozumieniem nie da się zakuć. Trzeba się osłuchiwać z językiem. Codziennie przez 15 minut słuchaj audycji BBC. Możesz to uczynić przez sieć.

2. Czytaj i jeszcze raz czytaj w języku angielskim. Uważaj jeśli czytasz strony internetowe. Nie zawsze są poprawne gramatycznie. Dlatego lepiej czytać sprawdzone źródła typu portale internetowe.

3. Prowadzisz serwis internetowy, albo bloga?
Jeśli nie, zacznij pisać bloga tematyczne w języku angielskim. Możesz jeszcze na tym zarobić, a przy okazji zaczniesz się uczyć danego języka.

4. Uczyć się współczesnych wierszy w języku angielskim.
Jeżeli nie lubisz wierszy, możesz spróbować z cytatami.

5. Oglądaj filmy bez napisów.
W sieci jest wiele seriali, które lubisz. Zamiast ściągać do nich napisy, oglądaj bez nich. Staraj się zrozumieć treść na ile możesz.

6. Skorzystaj z szybkiej nauki podstawowych słówek.
Większość nauczycieli każe się uczyć gramatyki. Niektórzy poza gramatyką nie widzą świata. Uczeń wtedy świetnie zna zasady gramatyki, ale nadal nie umie mówić w danym języku. Podstawą są słówka. Proces nauki słówek jest czasochłonny. Można przyśpieszyć naukę korzystając, ze sprawdzonych technik. Jeżeli zadowala Cię szybkość 200 słówek i zwrotów w 100minut, czyli 1 słówko na 30 sekund zainteresuj się szybką nauką angielskich słówek


A Ty jak uczysz się języka obcego...? - Jak oceniasz nasze kursy mp3...?

Podziel się z nami swoją opinią... Zapraszam do dyskusji...

Brak komentarzy: