13 września 2008

AUDIO BOOKI - Książki które same się czytają - KONKURS wygraj Mp3 Creative 4GB!

ODWIEDŹ SŁUCHOWISKO - Posłuchaj wybranych fragmentów Książek
AUDIO BOOKI - Zobacz naszą ofertę książek audio

Promocja -20%

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: tylko do 30 października nagradzamy wszystkie zakupy książek audio – każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 20%, ważnym do końca października. Kupon umożliwia zakup dowolnych książek audio z rabatem 20%.

Oto Twój kod: audaNE50

Wklej go podczas realizacji zamówienia - jak na przykładzie poniżej.

kup książkę audio i skorzystaj z promocji

=====================================================

Książki do słuchania

AUDIO BOOKI - Książki, które same się czytają!
Coraz więcej ludzi o nich mówi. Coraz częściej gazety o nich piszą. Niby nic nadzwyczajnego ale... otwierasz ją i zamiast pierwszego akapitu słyszysz w głośnikach ciepły głos lektora, który czyta Twoją książkę! Tak właśnie działają książki audio, które zdobywają coraz większą popularność na świecie. Właściwie nie tyle zdobywają, co odzyskują. Kiedyś dostępne jako płyty i kasety dla dzieci, dziś rewolucjonizują rynek wydawniczy w formacie cyfrowym – jako mp3.

Do tej pory w tej formie królowały bajki dla dzieci, dziś poza nimi mamy pełny wybór tytułów i tematyki – od beletrystyki, przez kursy językowe po najnowsze pozycje psychologiczne i poradniki motywacyjne. Skąd jednak tak duża popularność i zainteresowanie nimi?

Książki audio przede wszystkim oszczędzają Twój czas. W dzisiejszym „pędzącym do przodu” świecie
coraz częściej brakuje go nam na spokojną lekturę. Książek audio możesz słuchać wszędzie i w każdej chwili - jadąc samochodem, autobusem, czy wykonując codzienne obowiązki.

Dzięki temu, że są w wersji całkowicie cyfrowej (plik mp3), nie musisz zastanawiać się, które tytuły weźmiesz ze sobą w podróż - po prostu "pakujesz" je wszystkie do odtwarzacza mp3 i chowasz do kieszeni :). Przez to są również bardziej dostępne, ponieważ możesz je kupić przez internet i pobrać na swój komputer - bez wychodzenia z domu i w każdej chwili.

Każdy rodzic na pewno je doceni, kiedy włączy dziecku ulubioną bajkę, a sam zasiądzie w fotelu, nałoży słuchawki i po ciężkim dniu zrelaksuje się przy ulubionej powieści.

Książki audio to jednak nie tylko przyjemność, ale również oszczędność. Dzięki cyfrowemu formatowi płacisz tylko za treść, a nie sposób wydania. Zazwyczaj ceny publikacji do słuchania są niższe niż wydań tradycyjnych i wahają się w granicach 8 – 20 zł. Często za te same tytuły w księgarni trzeba zapłacić o 10 lub nawet 20 zł więcej.

Ta forma przekazu treści to również ciekawa alternatywa dla wszystkich uczących się języków obcych. Do tej pory można było wybrać pomiędzy niedrogą, samodzielną nauką z podręczników lub dosyć kosztownym kursem językowym. Pierwsza możliwość dawała często niezbyt zadowalające wyniki, szczególnie w nauce wymowy i słówek. Druga z kolei dawała osłuchanie z językiem i kontakt z lektorem, jednak potrafiła bardzo poważnie obciążyć domowy budżet.

Książki audio do nauki języków obcych łączą zalety obydwu rozwiązań, pozbywając się wad – są niedrogie
, a jednocześnie dzięki głosowi lektora możemy ćwiczyć poprawną wymowę do skutku :).

Jeśli więc nie masz czasu na czytanie książek, szukasz taniego sposobu na naukę języka, lub chcesz zaoferować swojemu dziecku (i sobie) miłe chwile z ulubioną książką, spróbuj książek audio. Książki na mp3 to oszczędność czasu i gwarancja satysfakcji za naprawdę niewielkie pieniądze.

Księgarnia E-NEXTO przygotowała dla wszystkich specjalną PROMOCJĘ i KONKURS

Książki "zasłyszane" wysłuchaj fragmentu książki i zgadnij jaki jest jej tytuł. Co tydzień do wygrania Odtwarzacz mp3 Creative 4GB! oraz dodatkowo 120 książek audio. Każdy uczestnik konkursu dostaje również nagrody gwarantowane za uczestnictwo w konkursie. Konkurs trwa do 07. Października 2008

4x mp3 playeroraz 80x audiobook od wydawnictw Promatek i Propaganda

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Nagrody Gwarantowane:


książkę audio „Bliżej sukcesu” od wydawnictwa Złote Myśli
kupon rabatowy 10% na zakup dowolnych książek audio w Nexto i sieci Nextranet ważny do końca roku
ODWIEDŹ SŁUCHOWISKO - Posłuchaj wybranych fragmentów Książek
AUDIO BOOKI - Zobacz naszą ofertę książek audio

Promocja -20%

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 30 października nagradzamy wszystkie zakupy książek audio – każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 20%, ważnym do końca października. Kupon umożliwia zakup dowolnych książek audio z rabatem 20%.

Oto Twój kod: audaNE50.

Wklej go podczas realizacji zamówienia - jak na przykładzie poniżej.

kup książkę audio i skorzystaj z promocji

A Ty gdzie i jakich książek audio słuchasz najczęściej?

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

„Moje robótki frywolitkowe pochłonęły mnie bez reszty, ciągle coś robię i moje ręce są zajęte, a doba ma tylko 24 godziny i jak pogodzić te dwie pasje? Myślałam, że się nie da, ale jednak się da, przecież ktoś wynalazł mp3 - można słuchać muzyki, a dlaczego nie książek i to w bardzo dobrej interpretacji? Zakupiłam na próbę jedną książkę "Dom nad Rozlewiskiem" i tak mnie zauroczyła, że stałam się wierną słuchaczką książek. Siedziałam, robiłam serwetkę frywolitkową i słuchałam Marty Klubowicz, jak czytała książkę. To jest jak słuchowisko, a przecież bardzo lubimy ich słuchać. Spróbuj i Ty. Pozdrawiam, Irena.”

Anonimowy pisze...

Korzystam z cyfrowych publikacji, ponieważ często podróżuję. Tylko przez Internet mogę mieć dostęp nie tylko do periodyków, ale także do audio książek. Pracuję na statku i mając wybór: albo wożenie kilogramów papieru albo ściąganie publikacji czy to w domu, czy już na statku, wybrałem jak się okazuje słusznie to drugie, lżejsze rozwiązanie. Poza tym mam długie 12 godzinne loty, podczas których słuchając powieść mam wrażenie, że lotnicze fotele są mniej niewygodne. Pozdrawiam. Jan