20 grudnia 2007

Pobierz darmowe czasopisma.

20 - to liczba dni która pozostaje do oficjalnego otwarcia księgarni która zmieni obliczę Internetu.

Jednak już teraz postanowiliśmy zapoznać wszystkich z formą w jakiej już po starcie każdy będzie mógł kupić swoje ulubione czasopismo lub książkę.
Na stronie www.e-nexto.com.pl - udostępniamy ofertę NetPress dzięki której już teraz można zakupić lub tym bardziej pobrać darmowe próbne wydania czasopism i postępując krok po kroku według instrukcji zainstalować darmową przeglądarkę Zinio Reader, która będzie niezbędnym narzędziem do późniejszego przeglądania prasy lub książek elektronicznych, pobrać za darmo interesującą nas pozycję i cieszyć się swoim ulubionym czasopismem na ekranie monitora.

Polecam już teraz klikając TUTAJ- wybrać spośród 37 dostępnych (w tym momencie) darmowych czasopism te które najbardziej nas interesują i zakupić je za darmo w celu zapoznania się z ich elektroniczną formą.
To nic nie kosztuje, a już teraz każdy ma szansę przekonać się jak rewolucyjne i przyszłościowe rozwiązania wprowadza platforma nexto.pl

Pozdrawiam i życzę ciekawej lektury.


PS. Przypominam o wciąż aktualnym konkursie przedpremierowym.
Aby wziąć w nim udział ... kliknij tutaj ... i zapisz się do newslettera platformy nexto.pl
Każdy e-mail bierze udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest nowoczesny czytnik cyfrowych publikacji iLiaD - wart
2600.oo złotych

Brak komentarzy: